Home > Logistikos paslaugos > Kaip išsirinkti padangas internetu?

Kaip išsirinkti padangas internetu?

padangos internetu

Daugumai vairuotojų aktualu įsigyti kokybiškas padangas savo automobiliui. Tikrai klysta tie, kad jas renkantis būtina vaikščioti po padangų parduotuves ir išsirinkti tik gyvai pačiupinėjus. Dėl to rekomenduojame negaišti savo brangaus laiko ir įsitikinti, kad padangos internetu įsigyjamos žymiai paprasčiau nei iki šiol manėte. Jums tereikia žinoti jums reikalingą informaciją, nurodytą ant ženklinimo lipduko.

Svarbiausi kriterijai, į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis padangas yra:

• sukibimas su kelio danga, esant nepalankioms oro sąlygoms. Tai ypač svarbu norint užtikrinti saugų vairavimą. Nuo to, koks bus sukibimas su kelio danga, priklausys automobilio manevringumas, stabilumas ir stabdymo efektyvumas. Visos automobilių padangos turi atitikti ES saugumo standartus. Tai atsispindi ir padangų kategorijose, kurios yra žymimos raidėmis nuo A (geriausios) iki G (prasčiausios). Taigi, kuo prastesnės oro sąlygos, tuo aukštesnės kategorijos padangas rekomenduojama rinktis, nuo to priklauso ne tik jų kokybė, bet ir kainos.

• energinis efektyvumas. Nuo jo priklauso sunaudojamų degalų kiekis, tai nurodo pasipriešinimo judėjimui (PR) kategorija. Šios kategorijos taip pat yra žymimos nuo raidės A (geriausia) iki G (prasčiausia).Taigi kuo aukštesnės kategorijos padangas rinksitės, tuo mažiau išnaudosite degalų ir išskirsite CO2, tai aktualu, siekiant sumažinti aplinkos taršą.

• skleidžiamo triukšmo lygis išorėje kai važiuojate automobiliu. Nuo padangų kokybės labai priklauso, koks bus triukšmo lygis. Dažniausiai jis yra ant padangų žymėjimo lipduko atvaizduojamas nuo 1 iki 3 bangų. Kuo šis skaičius mažesnis, tuo važiuosite tyliau, tai svarbu tiems vairuotojams, kurie mėgsta komfortabiliai važiuoti kalbantis su pakeleiviais ar klausantis mėgstamos muzikos.

Perkant padangas internetu, galite rasti platesnį gamintojų siūlomą asortimentą nei fizinėje parduotuvėje už patrauklią kainą, be to iškart galėsite palyginti tiek padangų aprašymus, tiek kainų skirtumą ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *