Home > Sandėliavimas > Tentiniai angarai logistikoje

Tentiniai angarai logistikoje

Tentinius angarus šiandien galima pamatyti labai dažnai įvairiose srityse. Jie labai dažnai naudojami augalininkystės bei gyvulininkystės ūkyje, sandėliavimo paslaugoms, tačiau nerečiau pasirenkami ir logistikoje. Taip pat turguose bei parodose jie naudojami kaip paviljonai ekspozicijai bei prekybai.

Tentiniai angarai yra labai patogus, tvirtas ir patikimas, o tuo pačiu ganėtinai pigus pasirinkimas. Lyginant su metaliniais angarais, jie yra mobilūs ir lengvi, paprastai ir greitai surenkami, gali būti naudojami pagal poreikį. Juos galima lengvai perkelti į kitą vietą, esant poreikiui demontuoti ir vėl sumontuoti, jie gali būti įvairiausių dydžių.

Šiai dienai kokybiškų tentinių angarų atsiliepimai tik patys geriausi, juos naudoja daugelis logistikos verslų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šie angarai naudojami automobiliams laikyti bei juos remontuoti. Tokių tentinių angarų, naudojamų logistikoje, vartų aukštis gali siekti daugiau nei 4 metrus, todėl pro juos lengvai įvažiuoja sunkvežimis. O vartai, įrengti iš abiejų angaro galų, leidžia laisvai sunkvežimiams judėti.

Taip pat tokie angarai logistikoje naudojami sandėliavimo paslaugoms, nes jie nepraleidžia drėgmės, tačiau praleidžia šviesą. Todėl juose nereikia dienos metu naudoti papildomo apšvietimo. Pasitelkiant tokio tipo angarus, tai leidžia įmonėms sumažinti savo veiklos sąnaudas bei suteikti konkurencingą paslaugų kainą savo klientams. O tai ypatingai svarbu konkurencingoje logistikos srityje.

Be to, kokybiški tentiniai angarai yra tvirti ir patikimi, juos galima naudoti bet kuriuo sezonu. Jų danga yra atspari šalčiui, saulės spinduliams ir pasižymi ilgaamžiškumu, todėl juos galima naudoti ištisus metus. Jie gaminami iš sertifikuotų medžiagų, atitinkančių aukščiausius standartus. O mažesniems nei 340 m2 tentiniams angarams įrengti nereikalingi net pamatai. Jiems sumontuoti pakanka turėti tvirtą lygų pagrindą, todėl jų įrengimo sąnaudos dar mažesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *