Home > Procesų valdymas > Kaip surengti gerą susirinkimą?

Kaip surengti gerą susirinkimą?

susirinkimai, lenta su mediniu rėmu

 

Susirinkimas- yra puiki ir dažniausiai nepakeičiama komunikacijos priemonė organizacijose. Susirinkime darbuotojų dalyvavimas labai svarbus, bet svarbiausias yra susirinkimo vadovas, nes nuo jo priklauso: ar susirinkimas bus įdomus, aktualus, naudingas visų darbuotojų veiklai ir netgi smagus. Susirinkimas turi savo darbotvarkę, ją priklauso žinoti kiekvienam dalyviui, joje nurodomi susirinkimo tikslai, svarstysimi ir priimtini klausimai. Susitikimo metu vykstanti diskusija tai puiki galimybė išgirsti daug naujų įdėjų ir sprendimų būdų, bet vadovas turi kontroliuoti situaciją, laiku pastebėti ir pokalbį grąžinti prie pagrindinio svarstomo klausimo. Per anksti nutraukti diskusiją, kai nėra vieno bendro sprendimo, vadovas neturėtų, šiuo atveju reikėtų tiesiog klausytis, nes žmonių atvirumas padeda atrasti visiškai netikėtų ir naujų idėjų. Susirinkimą užbaikite aiškiai įvardindami priimtus sprendimus: kokie darbai laukia, kas už juos atsakingi ir per kiek laiko užduotys turi būti atliktos.

 

Kamštinė lenta

 

Kamštinė lenta su mediniu rėmu gali būti: geltonos, mėlynos, raudonos, žalios, kamščiamedžio spalvos ir skirtingų matmenų, naudojamos skelbimams, plakatams, pranešimams ir panašiai. Ant šios lentos lengvai galima pritvirtinti ir keisti įvairiausius skelbimus, komplektuojama su smeigtukais, magnetais ir rašikliu, kamštinė lenta prie paviršiaus tvirtinama vertikaliai arba horizontaliai. Patalpoje gali būti naudojamos rakinamos skelbimų lentos, jos yra magnetinio paviršiaus, rakinamos akrilo plastiko durelėmis, ypatingai atsparios dėvėjimuisi, o lauko sąlygomis tinka spintelė su užraktu ir sumontuotu grūdintu stiklu.

 

Kamštinė-magnetinė lenta

 

Kamštinės- magnėtinės lentos, viena pusė- magnėtinė, o kita pusė- kamštinė. Prie kamštinio paviršiaus in formacija smeigiama smeigtukais, prie magnetinio tvirtinama magnetais arba užrašoma specialiais žymekliais. Lentos gaminamos visiems išrankiausiems pirkėjams, ieškantiems geriausios kainos ir kokybės santykio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *