Home > Draudimas > Krovinių pervežimas sugedus automobiliui

Krovinių pervežimas sugedus automobiliui

kroviniu pervezimas, patikimu automobiliu nuoma

Tikriausiai yra tekę girdėti ne tik juokingų bet ir graudžių pasakojimų apie netikėtumus kurie yra atsitikę jūsų draugams, kolegoms darbe ar kaimynams persikraustant iš vienos gyvenamos vietos į kitą. Keičiant būstą ir planuojant išvykimą iškyla begalė klausimų ir rūpesčių su kuriais anksčiau nesate susidūrę. Reikia perkelti iš vienos vietos į kitą daug didelių daiktų, baldų, asmeninių reikmenų ir galbūt gyvūnų. Išaušus lemiamai dienai sukraunate daiktus į savo automobilį ir kelionės viduryje automobilis netikėtai sugenda… blogiau negali būti!

 

Papuolus į keblią situaciją reikia elgtis ramiai, tai tikrai ne pasaulio pabaiga. Svarbiausia nesipykti tarpusavyje jei keliaujate su šeima, nepanikuoti ir greitai apsvarstyti lengviausiai pasiekiamus ir mažiausiai kainuosiančius problemos sprendimo būdus. Viskas priklauso nuo to ką vežėte, ar yra stambių gabaritų daiktų, baldų, buitinę technikos, šie daiktai sveria išties nemažai todėl reikia patikimų automobilių kurie neiškrės tokių pokštų.

 

Ką tokiu atveju daryti? Yra keli variantai.

 

Planas A. Pakviesti artimą draugą su didesnio tūrio automobiliu. Jums pasiseks jei jis pakels ragelį ir bus tuo metu laisvas. Tinka universalaus kėbulo, dar geriau jei draugas turi miniveną, laikykite kad laimėjote loteriją jei draugas turi dar ir 2 metrų ilgio priekabą.

 

Planas B. Paskambinti visą parą budinčiai techninei pagalbai kelyje. Jei tai draudiminis įvykis pagalbos paslaugą gausite nemokamai tačiau pasiruoškite palaukti kelias valandas kol ji atvyks. Be to, jūsų daiktus transportuos kartu su automobiliu tiesiai į servisą ir turėsite papildomo vargo parsivežti juos namo.

 

Planas C. Iškviesti taksi. Greita, tačiau brangu, gali kainuoti beveik eurą už kilometrą, tinka tik tokiu atveju jei vežėtės nedaug daiktų nes tikimybė išties nedidelė kad taksi vairuotojas norės atlikti darbą kurio neprivalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *