Home > Krovinių pervežimas > Vairuotojų iš NVS šalių įdarbinimas Lietuvoje

Vairuotojų iš NVS šalių įdarbinimas Lietuvoje

Tolimųjų reisų vairuotojų paklausa kasmet tik didėja, nes prekybiniai ryšiai yra sparčiai plėtojami visose pasaulio šalyse. Tad dažnai vietinės darbo jėgos nepaknak, patenkinti darbuotojų poreikį šioje srityje. Dėl to, siūloma išeitis – įdarbinant Lietuvoje vairuotojus iš NVS šalių.

Jei šiuo metu, jūsų įmonė ieško papildomos darbo jėgos ir kvalifikuotų tolimųjų reisų vairuotojų, galite kreiptis, paspaudę šią nuorodą: https://www.idarbinimocentras.lt/uzsienieciu-idarbinimas-lietuvoje/darbuotojai-is-ukrainos/. Čia ne tik sužinosite visą aktualią informaciją apie legalų užsieniečių įdarbinimą Lietuvoje, bet ir gausite vertingų patarimų, kaip surasti jums tinkamiausią personalą, kuris atsakingai vykdys savo pareigas ir efektyviai dirbs. Darbuotojams iš NVS šalių yra taikomos lengvatinės įdarbinimo sąlygos, o įdarbinančios įmonės, gali kreiptis dėl paramos savo verslui ar subsidijų, dėl to, kad prisideda prie tarptautinės pagalbos. Dažnai aplinkiniai neigiamai žiūri į užsieniečių įdarbinimą Lietuvoje, tačiau ne visi suvokia, kad jie taip kelia Lietuvos ekonomiką, nes visi su darbo santykiais susiję mokesčiai yra mokami į mūsų valstybės biudžetą.

Taip pat NVS šalys turi pasirašiusios ne vieną tarptautinę sutartį ir susitarusios kartu vykdyti bendradarbiavimo įsipareigojimus, siekiant užtikrinti tarptautinius prekybinius ir ekonominius ryšius tarp šalių. Tam, būtina sąlyga – laisvas NVS šalių piliečių, kvalifikuotų specialistų įdarbinimas ir leidimo gyventi ir dirbti legaliai suteikimas. Svarbu tai, kad biurokratiniai barjerai netrukdo pasikviesti į Lietuvą trūkstamų specialistų ir papildomos darbo jėgos. Deja darbo rinkoje situacija pastaruoju metu yra labai svyruojanti ir ne visada stabili, tad užsieniečiai yra lengviau įdarbinami, dažnai tam tikriems sezoniniams darbams yra samdomi pagal terminuotas darbo sutartis. Taip pat įdarbinti užsieniečiai Lietuvoje, turi visas socialines garantijas, moka mokesčius į valstybės biudžetą, dėl to naudinga šalies ekonomikai įsileisti darbo jėgą ir iš kitų šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *