Home > Procesų valdymas > Kaip kovoti su bloga nuotaika?

Kaip kovoti su bloga nuotaika?

Geros nuotaikos jums niekas nepadovanos, jeigu tokios dovanos nenorėsime priimti. Gerą nuotaiką dažniausiai reikia susikurti patiems. Norint kovoti su bloga nuotaika, kuo dažniau šypsokitės. Šypsena visada asocijuojasi su gera nuotaika. Todėl pirmas žingsnis gerai nuotaikai- kuo dažniau šypsotis. Ir visai nesvarbu, ar turite tam piežastį. Pakanka tiesiog prisiminti kokią nors širdžiai malonią ar juokingą situaciją ir nuoširdžiai nusijuokti. Tai tikrai padeda, nes kartu su šypsena gaminasi laimės hormonas endorfinas. Patariama, klausytis geros muzikos, kuri susijusi su su šiltais ir linksmais prisiminimais. Nuotaiką puikiai kelia energinga šokių muzika, pagal kurią galėtumėte nors šiek tiek pajudėti. Energinga šokių muzika galima suderinti su sportu, kuris turi teigiamą poveikį ne tik sveikatai, bet ir savijautai. Sportas, kaip ir anksčiau minėtas juokas, gamina laimės hormoną endorfiną.

Bendraukite su maloniais žonėmis

Kovojant su bloga nuotaika pasistenkite į savo gyvenimą neįsileisti negatyvių žmonių. Na, o jeigu ir tektų su jais susidurti, eikite susigrąžinti jėgas su artimaisiais ar gerais ir linksmais draugais. Jus supantys žmonės turi būti tokie, kurie pakrautų teigiama energija ir priverstų šypsotis. Venkite neigiamos informacijos žiniose, laikraščiuose ir interneto platybėse, kuri gali ne tik sukelti trumpalaikį pasipiktinimą, bet ir sugadinti nuotaiką visai dienai.

Depresijos įveikimas

Gydymas priklauso nuo to, kokie faktoriai turėjo įtakos depresijos formavimuisi. Depresijos gydymas yra labai individualus ir komplektiškas. Depresija su išreikštu nerimu gydyti efektyviausia yra meditacija, kai žmogus stebi save, pradeda suvokti savo mintis. Jei žmogus serga depresija ir jam nieko nesinori, jogos specialistai pataria skirti laiko sau, atsipalaiduoti giliai kvėpuoti medituoti. Savotiška meditacija yra akvariumas, rankdarbiai, augalų auginimas.

Meditacijos nauda sveikatai

Stresas yra nuolatinis daugelio žmonių palydovas, kuris neigiamai veikia žmogaus sveikatą, todėl kovoti su stresu būtina, jeigu norite išlikti sveiki ir ilgai gyventi. Meditacija yra vienas geriausių būdų, padedančių įveikti stresą. Medituodami sumažinsite širdžiai tenkantį krūvį, pagreitinsite medžiagų apykaitą, sumažinsite kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *