Home > Siuntų gabenimas > Erkeris- prabangių ir išskirtinių namų dalis

Erkeris- prabangių ir išskirtinių namų dalis

Kiekvienas namo savininkas nori, kad jo namai būtų išskirtiniai ir atitiktų jo svajones. Aišku, ne visuomet tai pavyksta įgyvendinti, tačiau tie, kas siekia tikslo, galiausiai jį ir pasiekia. Erkeris, tai yra namų erdvė, kurioje galite susikurti jaukų darbo kambarį, poilsio zoną ar įsirengti žiemos sodą. Norint susikurti išskirtinius namus reikia ne tik investicijų, tačiau ir laisvos erdvės. Jeigu prie jūsų namo yra laisvos žemės plotas, tuomet architektai gali suprojektuoti erkerį ir sukurti jūsų namuose išskirtines erdves. Ko gero vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kiek išskirtinis sprendimas kainuoja? Viskas priklauso nuo jūsų norų. Tokį projektą galima įgyvendinti ir su penkiais ir su dvidešimt penkiais tūkstančiais eurų. Svarbu, kokias medžiagas naudosite, kas atliks darbus ir kokio dydžio erdvę sukursite. Kaip jau ne kartą esame minėję perkant statybos darbų paslaugas, visuomet rinkitės kokybę. Neverta mokėti mažiau ir gauti prastai atliktus darbus. Juk namo erdvėmis naudositės ne vienerius metus. Dar vienas svarbus dalykas, kad kai kurios kompanijos gali suteikti lizingo paslaugą ir tokią naują erdvę sukurti išsimokėtinai. Tai patogu, nes pradiniame etape nereikės daug investicijų. Aišku, kad norint gauti lizingą reikia turėti stabilias ir gana nemažas pajamas.

Kiek viskas kainuoja?

Kaina yra ko gero vienas svarbiausių aspektų. Lietuvoje turime daug kompanijų, kurios užsiima tokių projektų įgyvendinimu, tačiau kiekviena kompanija dirba pagal savo įkainius. Norint sutaupyti, reikės kreiptis į ne vieną įmonę ir užsisakinėti kokybiškas paslaugas. Lietuvoje turime geras sąlygas, nes galime gauti paslaugas praktiškai kiekviename mieste. Aišku, mažesniuose miesteliuose gali ir nėra patikimų statybos bendrovių, tačiau didesnės kompanijos savo darbus atlieka visoje Lietuvoje. Kiekvienas klientas, gali protingai užsisakinėti tokias paslaugas ir gauti aukštos kokybės rezultatą. Dabar vienas svarbiausių klausimų, kiek gi viskas kainuos? Kaip jau minėjome pirmojoje straipsnio dalyje erkerio įsirengimas gali kainuoti ir penkis ir dešimt tūkstančių eurų. Viskas priklausys nuo patalpos dydžio ir medžiagų, kurias jūs naudosite.

Specialisto patarimai klientams

Ko gero viena laukiamiausių rubrikų. Ne vienas klientas klausia, kiek gali kainuoti tokie darbai. Patys statybos darbai nėra labai brangūs. Daugiausiai išlaidų sudaro medžiagos. Mediena gana nemažai kainuoja, todėl norint viską atlikti tinkamai reikės nemažai investuoti. Taigi, pirmiausia pasiruoškite gana nemažą biudžetą. Antras ir ko gero svarbiausias etapas, tai statybos kompanijos pasirinkimas. Jau kalbėjome, kad Lietuvoje turime daug kompanijų, tačiau rekomenduojame visas suskirstyti pagal paslaugų kainas ir darbų kokybę. Taip suskirsčius įmones bus paprasčiau viską atlikti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *