Home > Siuntų gabenimas > Techninė pagalba kelyje – Jūsų draudimo dalis

Techninė pagalba kelyje – Jūsų draudimo dalis

Tie, kurie naudojasi KASKO draudimu, puikiai žino – kokias papildomas naudas jie gauna ir dažniausiai kartą taip apsidraudę daugiau niekada nebegrįžta prie senojo tipo privalomojo draudimo. Juk KASKO draudimas – tai ne tik nuostolių atlyginimas, tuo pačiu tai ir tech. pagalba kelyje, kai to labiausiai reikia. Toli gražu ne visi žino, kas KASKO draudimas teikia tokią galimybę, tad labai trumpai supažindinsime su privalumu, kuris dažnai ir paskatina rinktis geresnės kokybės ir daugiau apsaugų turintį draudimą.

Geras draudimas suteikia galimybę pasinaudoti technine pagalba kelyje visas septynias dienas per savaitę ir tuo pačiu visas 24 valandas per parą. Žinoma, tokias paslaugas siūlo toli gražu ne visi draudikai, tad jeigu norite jaustis radęs geriausią pasiūlymą – įvertinkite kuo daugiau niuansų, palyginkite kuo daugiau smulkmenų, kad pavyktų pasiekti ir maksimalią naudą.

Techninė pagalba kelyje užsisakius draudimo paslaugas – labai įvairi. Susipažinus su naudomis dažniausiai net nebesvarstysite, ar verta rinktis įmonę, kuri teikia tokias papildomas paslaugas. Nauda – akivaizdi.
Techninė pagalba apima:

•Automobilio transportavimą iš įvykio vietos.
•Suteikiamos transporto priemonės ištempimo paslaugos iš sniego arba purvo.
•Taip pat teikiama ir avarinė durelių atrakinimo paslauga.
•Jeigu išsikrovė akumuliatorius – siūlomas avarinis transporto priemonės užvedimas.
•Rato pakeitimo paslaugos.
•Pasibaigus kurui suteikiama galimybė nemokamai gauti pristatymo paslaugą.
•Galiausiai, jeigu sugedo Jūsų transporto priemonė ir paprasčiausiai nežinote kur gali būti problema – pasinaudokite nemokamos konsultacijos su meistru paslauga. Galbūt jis padės nuotoliniu būdu sutvarkyti mašiną ir tuo pačiu padėti Jums keliauti toliau be jokio vargo.

Akivaizdu, kad naudų labai daug ir dažnai jų reikia, tad leiskite sau pasirinkti draudimą, kuris rūpinasi Jumis ne tik tada, kai patekote į auto įvykį.

Kai labiausiai reikia pagalbos – ją gali suteikti tech. pagalba, kuri yra Jūsų transporto priemonės draudimo dalis. Žinokite galimybes, kuriomis galite pasinaudoti ir tokiu atveju draudimas atrodys kur kas reikalingesnis nei iki šiol.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *