Home > Krovinių pervežimas > Ką būtina žinoti keliaujant į Stokholmą

Ką būtina žinoti keliaujant į Stokholmą

Planuojant kelionę į Švedijos sostinę svarbiausia yra kelionės tikslas ką privalau pamatyti Stokholme, kokios yra turistų lankomiausios vietos ir patikimų restoranų sąrašas. Kita labai svarbi pusė kuri užima daug laiko tai pasiruošimas net tik daiktų sudėjimas į lagaminus bet pats kelionės būdo pasirinkimas, maršruto planavimas ir informacijos apie kitas aktualija sužinojimas iš anksto. Taip kelionė vyksta sklandžiau kai negaištate laiko menkniekiams o visą dėmesį skiriate tam ką norite pamatyti ir pajausti šioje šalyje.

Jei vykstate į Švediją keltu ar kruiziniu laivu tikriausiai jus išleis pagrindiniame Stokholmo uosto terminale, na o jei keliaujate ne iš Lietuvos jus galite pasirinkti kitus mažesnius uostus – Skeppsbron arba Stadsgarden, į pastarąjį vykti rekomenduojama tiems kurie nori pamatyti Stokholmo senamiestį iš jūros pusės. Jei vykstate ne savaitgaliui, automobilį galima palikti nuo uosto apie 10 kilometrų nutolusioje parkavimo aikštelėje kur kainos yra ne tokios aukštos kaip artimesnėse paslaugų teikimo vietose. Pavyzdžiui savaitei lengvojo automobilio parkavimas kainuoja iki 80 eurų, vidutiniškai planuokite išleisti iki 15 eurų per dieną.

Stokholmas yra išsidėstęs ant 14 salų ir turi daugiau kaip 50 tiltų bet mokesčio už jų naudojimąsi nėra. Savivaldybė vietiniams ir užsienyje registruotiems automobiliam netaiko mokesčio jei keliaujama tranzitu. Keltų bilietai į Švediją pigiausi jei pirksite prieš pusę metų. Kelionės laikas priklausomai nuo išvykimo vietos gali trukti nuo 8 iki 16 val todėl geriausia planuoti išvykimą naktį arba sugalvoti veiklas kuriomis užsiimsite jūs ir visi kiti šeimos nariai. Stokholmas yra trečias saugiausias miestas pasaulyje todėl papildomų asmens ar automobilio apsaugos priemonių montuoti nereikia. Visų asmenų tapatybės dokumentų galiojimo laikas negali būti trumpesnis nei šeši mėnesiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *