Home > Krovinių pervežimas > Tiekimo valdymas – kuriama didesnė vartotojo vertė mažesnėmis visos grandinės sąnaudomis

Tiekimo valdymas – kuriama didesnė vartotojo vertė mažesnėmis visos grandinės sąnaudomis

Tiekimo valdymas

Nors kartą gyvenime daugeliui iš mūsų kyla noras pradėti savo verslą, įgyvendinti novatorišką, perspektyvią verslo idėją. Verslininkystė vis labiau plinta visame pasaulyje. Geros mintys nekyla savaime, jas reikia ugdyti. Kiekvienas gali bandyti sistemingai, žingsnis po žingsnio, kūrybiškai įgyvendinti savo idėją ir šitaip paversti ją perspektyvia verslo galimybe. Idėjų kyla visokių, didelių ir mažų, susijusių su įvairiomis verslo sritimis: gamyba, prekyba ar paslaugomis. Visas jas, galbūt išskyrus vieną kitą, laikantis nuoseklaus proceso, įmanoma įgyvendinti.

Įmonė ar verslininkas, norėdami išlikti pilnaverčiais rinkos dalyviais, privalo žinoti rinkos taisykles ir prognozuoti savo veiklą. Verslas grindžiamas tam tikrais tarpusavyje sąveikaujančiais ekonominiais principais. Labai svarbu suprasti bendruosius verslo vyksmo dėsnius, sudėtingą ekonominę aplinką, kurioje priimami organizaciniai – valdymo sprendimai.

Versle stengiamasi išvengti rizikos, todėl tikslus planavimas bei rizikos valdymas čia yra tiesiog būtinas. Planavimas – tai tikslų formulavimo ir jiems įgyvendinti tinkamos veiksmų eigos nustatymo procesas. Tai pagrindinė verslo valdymo funkcija.

Tiekimo grandinės koordinuoja ryšius tarp tarp objektų, kitaip tariant, tarp tiekėjų bei klientų ir pačios organizacijos. Tiekimo grandinės valdymas gerokai skiriasi nuo tradicinių ryšių, kurie apibūdindavo pardavėjo ir pirkėjo santykius. Tiekimo valdymas grindžiamas bendradarbiavimu ir pasitikėjimu, tai ryšių su tiekėjais ir klientais valdymas abiem kryptimis, sukuriant didesnę vartotojo vertę esant mažesnėms visos grandinės sąnaudoms. Tiekimo valdymas sudaro galimybę pasinaudoti daugybe efektyvumo ir našumo didinimo metodų ir kartu prisidėti prie sąnaudų mažinimo.

Interneto pagalba sukurta puiki virtuali tiekimo grandinė. Ji ne tik padeda mažiausiomis sąnaudomis patekti į milžiniškas globalias rankas, sutrumpina laiką paieškos vartotojams bei sumažina sandorio sąnaudas, bet ir suteikia efektyvius būdus dalintis informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *