Home > Logistika > Krovinių sandėliavimo logistikos paslaugos

Krovinių sandėliavimo logistikos paslaugos

svs sprendimas gamintojams

 

Įvairios logistikos kompanijos, siekdamos efektyviai vykdyti savo veiklas, nusprendžia investuoti ir įsidiegti sandėlio valdymo sistemą (SVS).

 

SVS sprendimas gamintojams, kitaip sandėlio valdymo sistema, padeda optimizuoti darbo jėgos kaštus ir didina darbuotojų darbo efektyvumą. Sandėlio valdymo sistema padeda susikurti didesnį automatizacijos lygį, todėl taip atsiranda galimybė padidinti atliekamų operacijų skaičių ir sandėlio apyvartumą. Ji padeda geriau valdyti turimas atsargas, todėl galite optimizuoti savo kaštus, atlikdami itin tikslią sandėlio likučių inventorizaciją. Taip pat ji leidžia sutaupyti vietos, suskirstant sandėlį į zonas, kur galima būtų vykdyti operatyvų prekių atrinkimą.

 

Naudojant sandėlio valdymo sistemą didina ir įrangos panaudojimo efektyvumą, nes dažniausiai susiduriama su tokia problema, kad keltuvai ir kita sandėlio įranga nusidėvi ir didina kaštus. Taip pat ją naudojant, galima gauti grįžtamąjį ryšį iš savo patenkintų klientų. Dėl to galima realiai išmatuoti ir įvertinti jų pasitenkinimą. O jį išlaikyti padeda tinkamų prekių turėjimas sandėlio atsargose bei operatyvus užsakymų pristatymas užsakovams.

 

Sandėlio valdymo sistema (SVS) padeda suskaidyti sandėlius į celes, todėl žinant tų celių talpą, galima geriau organizuoti kasdieninius darbus pagal jų atlikimo zonas: sandėlio; darbinė; dinaminė; laikinai blokuojam ir t.t.

 

Taip pat ji padeda tinkamai tvarkyti visus dokumentus, susijusius su pirkimais ir pardavimais, sąskaitomis faktūromis ir jų pajamavimu. Įvairių algoritmų ir užduočių vykdymas gali būti atliekamas naudojant tiek popierinius, tiek elektroninius dokumentus.

 

Naudojantis šia sistema galima atrinkti ne tik pirkėjų užsakymus, bet ir vykdyti bendrą ar pasirinktų konkrečių prekių kategorijų inventorizaciją. Ją atlikus fiksuojamas įvykdytų užduočių protokolas bei matomas inventorizacijos rezultatas. Taip pat galima sekti ir prekių grąžinimus, antrinius pardavimus ir kitas operacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *