Home > Logistika > Logistikos profesijos pareigybės

Logistikos profesijos pareigybės

Partnerystės logistika ir verslo logistika tai dvi labai svarbios logistikos šakos. Tačiau darbas kiekvienoje iš jų, reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, profesijos pareigybių pasiskirstymo. Logistika apibrėžimas siejamas su efektyviu prekių gabenimo ir sandėliavimo nuo kilmės vietos iki vartojimo vietos planavimo ir vykdymo procesu. Logistikos tikslas – laiku, ekonomiškai patenkinti klientų poreikius. Paanalizuokime keletą pareigybių, reikalingų logistikos grandinėje.

Krovinių agentai paprastai dirba kaip rangovai pas licencijuotus krovinių brokerius. Kadangi pagrindinis jų vaidmuo yra padėti organizuoti ir prižiūrėti prekių gabenimą bei atlikti ryšių su klientais funkcijas, būtini puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai.

Tiekimo grandinės vadovas. Ką jie daro: Tiekimo grandinės vadovai yra atsakingi už visą įmonės įrangos ar žaliavų tiekimo grandinę. Todėl ši karjera apima įvairių platinimo produktų pirkimo, sandėliavimo, atsargų ir gamybos priežiūrą. Pagrindinė jūsų, kaip tiekimo grandinės vadovo, pareiga bus supaprastinti procesą ir efektyvinti komandos narių išlaidas bei produktyvumą. Kaip tapti: Kalbant apie išsilavinimą, jums reikės atitinkamo dalyko, pavyzdžiui, verslo, bakalauro laipsnio.

Sandėlio logistikos vadovas. Ką jie daro: Įmonės turi būti tikri, kad jų atsargos yra kontroliuojamos ir prižiūrimos. Dėl šios priežasties jie samdo sandėlio logistikos vadovus. Šis ypatingas vaidmuo logistikoje apima įmonės prekių saugojimą ir sandėlio personalo valdymą. Sandėlių logistikos vadybininkai turi apdoroti užsakymus, organizuoti medžiagų išsiuntimą ir pristatymą, užtikrinti atsargų kokybę, kiekį ir saugumą. Išskyrus personalo apmokymą, šis vaidmuo taip pat reikalauja, kad tvarkytumėte tikslius įrašus, palaikytumėte ryšį su tiekėjais ir gamintojais bei laikytųsi sveikatos ir saugos standartų.

Transporto analitikas

Logistikos analitikas. Ką jie daro: kaip transporto analitikas būsite atsakingas už įmonės prekių tiekimo ir transportavimo strategijos tobulinimą. Išanalizuosite prekių planavimą ir judėjimą naudodami specializuotą programinę įrangą ir nustatysite naujus atsargų valdymo, tiekimo grandinės planų ar pirkimų procesus.

Logistikos inžinierius

Logistikos inžinierius. Ką jie daro: Tie, kurie turi gamtos mokslų ir matematikos įgūdžių, gali pasirinkti logistikos inžinieriaus karjerą. Šie specialistai stengiasi pagerinti ir supaprastinti prekių paskirstymą kurdami arba peržiūrėdami procesų analizes, didindami pajėgumus ir maršrutą bei optimizuodami siuntą visoje tiekimo grandinėje.

Atsargų vadybininkas

Atsargų vadybininkas. Ką jie daro: jei siekiate logistikos vadovo pareigų, yra galimybė tapti atsargų vadovu. Atkreipdami dėmesį į detales ir organizacinius gebėjimus, stebėsite ir fiksuosite atsargų lygį, paskirstysite prekes ir išteklius lentynose ar sunkvežimiuose, pagerinsite užsakymų ir paskirstymo grafikus bei apmokysite naujus darbuotojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *