Home > Krovinių pervežimas > Transporto valdymo sistema – pasinaudokite nedvejodami

Transporto valdymo sistema – pasinaudokite nedvejodami

Transporto valdymo sistema

Transporto valdymo sistema yra plati ir apima visus, transporto paslaugas teikiančioje įmonėje, vykstančius verslo procesus: pradedant kliento užklausa arba užsakymu, baigiant finansine analize, kiek yra pelningi gauti užsakymai.

Valdymo sistemos skirtos transporto įmonėms, kurios turi savo autoparką ir užsiima pervežimais, ekspedijavimu, distribucija. Visos šios įmonės yra potencialūs programos naudotojai. Sprendimas sukurtas internetinės naršyklės pagrindu, naudojantis debesų kompiuterine technologija, tad gali būti lengvai pasiekiamas ir naudojamas turint internetą. Pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis transporto valdymo sistemą: visų pirma, įmonės duomenys bus saugojami vienoje vietoje – lengva jų paieška, prieinama keliems vartotojams realiu laiku: klientų informavimas apie užsakymo būsenas, ataskaitų generavimas, integracija su kitomis sistemomis.

Antra, patogus įmonės veiklos planavimas ir valdymas – paprasta bei patogu stebėti ir įvertinti veiklos finansinius rezultatus, kaip pavyzdžiui, išlaidų apskaitą, reisų ir užsakymų pelningumo valdymas ir stebėjimas. Ir lengvai suprantama vartotojo sąsaja, kuri leidžia per trumpą laiką įsisavinti sistemos valdymą, greitai ir patogiai suvesti arba peržiūrėti informaciją.

Transporto valdymo sistemos atsiperkamumą ir teikiamą naudą galima pastebėti per padidėjusį veiklos efektyvumą, pagerėjusį darbų planavimą ir valdymą, sumažėjusius kaštus ir klaidų kiekį: veiklos kaštų ir darbo sąnaudų mažinimas – sąsaja su kitomis sistemomis leidžia duomenis įvesti tik vieną kartą, taip išvengiant darbų pasikartojimo; veiklos procesų optimizavimas – galimybė gauti ir peržiūrėti tikslią informaciją realiu laiku iš transporto priemonių valdymo, buhalterinės sistemos bei ją perduoti įvairiuose įmonės procesuose.

Patogus įmonės veiklos planavimas ir valdymas – valdymo sistema leidžia sukurti priminimus svarbioms užduotims, pildyti jas kalendoriuje, vienoje vietoje valdyti klientų užsakymus, o finansinių rezultatų monitoringas – leidžia tiksliau planuoti finansinius srautus ir pasiekti įmonės finansinį stabilumą. Ataskaitų pagalba stebėti augančias įmonės pajamas ir sumažėjusias sąnaudas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *