Home > Transporto priemonės > Paspirtukas kaip transporto priemonė

Paspirtukas kaip transporto priemonė

Elektriniai paspirtukai priskiriami elektrinių dviračių transporto priemonių grupei. Vis dažniau paspirtukas žmonėms – tai ne tik laisvalaikio leidimo būdas ar hobis, bet ir susisiekimo priemonė. O kartais net automobilis pakeičiamas į šią transporto priemonę. Tad aptarkime, kokie paspirtuko, kaip transporto priemonės privalumai.

Nereikalingas kuras

Automobiliui ir kai kurioms kitoms transporto priemonėms reikalingas kuras. Vairuojant šias priemones reikia pastoviai rūpintis jo atsargomis. Paspirtukas, kuriam nereikalingas kuras ne tik nesukelia dėl to rūpesčių, bet ir leidžia sutaupyti.

Ekologiška transporto priemonė

Benzinu ar kitu kuru varomos transporto priemonės išmeta į orą labai kenksmingas medžiagas, kurios žalingos aplinkai ir žmonių sveikatai. Paspirtukai yra ekologiška transporto priemonė, nesukelianti jokių žalingų padarinių.

Nereikalingas vairuotojo pažymėjimas

Norint važiuoti paprastu arba ne itin galingu paspirtuku nereikalingas vairuotojo, ar kitoks pažymėjimas. Tačiau verta žinoti, kad jei paspirtuko projekcinis greitis yra didesnis nei 25 km/h, o galia viršija 1 kW, tuomet jau reikalingas vairuotojo pažymėjimas.

Nereikalinga techninė priežiūra

Paspirtukus, kaip ir visus kitus daiktus reikia prižiūrėti – laikyti juos tam tinkamose vietose, iš karto pašalinti atsiradusius gedimus. Tačiau kasdieninės priežiūros, tokios kaip alyvos keitimas ar oro filtro – papildymas mopedų savininkams, paspirtukams nereikalingas. O su automobilių akumuliatoriaus priežiūra ar oro filtrų keitimo darbais, paspirtukų priežiūros neverta nei lyginti.

Nauda sveikatai

Paspirtukas, ypač ne elektrinis, o paprastas teikia naudos sveikatai. Važiuojant paspirtuku gryname ore stiprinami raumenys, aktyvinama kraujotaka. Tai naudinga sveikatai transporto priemonė.
Dėl šių priežasčių verta į paspirtukus pažvelgti ne tik kaip į pramogą, bet ir kaip į transporto priemonę. Pagaliau, toks susisiekimo būdas teikia dvigubą naudą – pramoga ir patogus keliavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *