Home > Valdymo sistemos > Kaip sureguliuoti šildymo tiekimą skirtingo aukščio sandėlio patalpose?

Kaip sureguliuoti šildymo tiekimą skirtingo aukščio sandėlio patalpose?

Mažesnių patalpų šildymo reguliavimas dažniausiai nesukelia daug klausimų. Tuo tarpu su didelėmis, kelių aukštų patalpomis šiek tiek sudėtingiau. Pasitaiko situacijų, kai viename aukšte šildymas būna per didelis, o kitame – per silpnas. Tai aktualu ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir komercinėse ar gamybos patalpose. Tad šiandien galime aptarti, kaip sureguliuoti skirtingo aukščio sandėliavimo patalpų šildymą.

Tinkamas šildymo būdas

Jei skirtingo aukščio patalpų šildymas sukelia daug problemų, pirmiausia pagalvokite, ar pasirinkta teisinga šildymo sistema. Didelėms, kelių aukštų patalpoms šildyti optimaliausias variantas yra šilumos siurbliai oras – vanduo. Jie ypač tinkami, kai skiriasi patalpų paskirtis, pavyzdžiui, pirmame pastato aukšte įrengta parduotuvė, o antrame – sandėlys. Akivaizdu, kad tokioms patalpoms reikia šiek tiek skirtingo šildymo intensyvumo. O tai geriausiai išpildo šilumos siurbliai.

 Prietaiso valdymo funkcijos

Skirtingo aukščio patalpoms šildyti rekomenduojama rinktis specifines reguliavimo funkcijas turinčius prietaisus. Kai kurie modeliai suteikia galimybę nustatyti skirtingą temperatūrą atitinkamame pastato aukštyje. Tad renkantis prietaisą būtinai atkreipkite dėmesį, ar jis tinkamas tokioms specifinėms patalpoms.

Konsultuokitės su specialistais

Idealus variantas, jei tik planuojant diegti šildymo sistemą skirtingo aukščio patalpoms, iš karto kreipsitės į šios srities specialistus. Tuomet bus priimti geriausi šildymo sprendimai, sumontuoti ir sureguliuoti įrengimai. Na, o jei šildymo sistema jau įrengta ir iškyla tik jos sureguliavimo problema, taip pat geriausia kreiptis į profesionalius meistrus. Galbūt jie pasiūlys naudingus priedus, kurie palengvins šildymo teikimo reguliavimą, o gal sureguliuos jau esančią sistemą.
Gerai apmąstyti specifinių patalpų šildymą verta dar tik planuojant ją montuoti. Nuo geriausio šildymo būdo pasirinkimo, prietaiso kokybės bei montavimo darbų priklauso ir šildymo tiekimo efektyvumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *