Home > Siuntų gabenimas > Populiariausi išmanieji telefonai

Populiariausi išmanieji telefonai

Kadangi išmaniųjų telefonų vartotojų skaičius visame pasaulyje kasmet didėja, nenuostabu, kad mobiliosios prekybos pardavimai taip pat pasiekia visų laikų aukštumas. Tačiau tam tikros mobiliojo ryšio naudojimo statistikos žinojimas gali būti naudingas kuriant skaitmeninės rinkodaros strategiją. Naujausia statistika apie išmaniųjų telefonų rinkos dalį visame pasaulyje rodo, kad 2023 m. balandžio mėn. JAV telefonų gamintoja „Apple“ pirmauja, turinti 30,44 proc. Tai reiškia, kad daugiau nei trys iš 10 išmaniųjų telefonų naudotojų visame pasaulyje naudojasi Apple telefonu, kurie yra madingiausi telefonai. Antra populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų sąraše yra „Samsung“. Pietų Korėjos prekės ženklas užima 26,1% išmaniųjų telefonų rinkos, tik 4,34 procentinio punkto mažiau nei Apple.

„Apple“ ir „Samsung“ dominuoja išmaniųjų telefonų pramonėje ir jiems priklauso 56,54 % visos išmaniųjų telefonų rinkos. Tiesą sakant, šie du išmaniųjų telefonų gamintojai pirmauja rinkoje nuo 2013 m. Tais metais jų abiejų rinkos dalys pralenkė „Nokia“ – Suomijos telefonų prekės ženklą, kuris 2000-aisiais buvo nepaprastai populiarus. Duomenys taip pat rodo, kad „Apple“ ir „Samsung“ per pastaruosius metus apsikeitė vietomis. Iki 2021 m. rugsėjo mėn. „Samsung“ buvo nuolatinis rinkos lyderis, nors ir nežymiai. Tačiau „Apple“ tą spalį aplenkė „Samsung“ ir išlaikė lyderio poziciją kelis mėnesius, kol „Samsung“ ją atgavo 2022 m. kovo mėn. tada.

„Xiaomi“ yra trečias pagal dydį išmaniųjų telefonų prekės ženklas, užimantis 11,72% visos rinkos. Tai įspūdinga Kinijos įmonei, turint omenyje, kad ji buvo įkurta tik 2010 m. Didžioji Xiaomi augimo dalis įvyko per pastaruosius penkerius metus. Iki 2017 m. telefonų gamintojas užėmė tik apie 2% rinkos. Tačiau tais metais ji daugiau nei dvigubai padidino savo dalį ir metus baigė su 4,75%. Po „Xiaomi“ seka „Oppo“ ir „Vivo“, atitinkamai užimantys 6,37% ir 5,1% rinkos. Šeštas pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintojas yra „Huawei“, kuris užima 4,12% išmaniųjų telefonų rinkos. Kartu šiems šešiems prekių ženklams priklauso 83,85% pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos dalies. Kitaip tariant, daugiau nei keturi iš penkių visame pasaulyje naudojamų išmaniųjų telefonų yra jų gaminami. Iš visų geriausių telefonų prekės ženklų pasaulyje tik „Apple“ yra įsikūrusi JAV. Tiesą sakant, likusieji penki yra kilę iš Azijos, ypač Kinijos ir Pietų Korėjos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *