Home > Krovinių pervežimas > Transportas baldų pervežimams

Transportas baldų pervežimams

Perkraustymas yra veikla, kuriai reikia tinkamo pasiruošimo ir logistinio planavimo. Šio proceso laukiantys žmonės turi du pasirinkimus: galite samdyti tokio tipo paslaugas teikiančią įmonę arba imti reikalus į savo rankas ir nuspręsti pasinaudoti krovininio mikroautobuso nuoma. Krovininiai sunkvežimiai dažniausiai pritaikyti baldams ir kitiems interjero daiktams gabenti. Net per vieną kelionę galima sutalpinti ir tinkamai pritvirtinti didelę dalį siuntų. Visų pirma, tai lengvesnis ir patogesnis sprendimas nei vežtis salono apstatymą, elektroninę įrangą, asmeninius daiktus, drabužius ir kitus daiktus nuosavu automobiliu.

Krovininio transporto nuomos paslaugomis naudojasi tiek individualūs klientai, tiek verslininkai. Vairuoti krovininį automobilį pakanka tradicinio B kategorijos vairuotojo pažymėjimo, todėl kiekvienas vairuotojas gali sau leisti išsinuomoti tokio tipo automobilį. Tai neabejotinas pranašumas, teigiamai įtakojantis augantį šių automobilių populiarumą.

Kokios kategorijos reikia, norint vairuoti krovininį mikroautobusą?

Dažnu atveju išsinuomoti krovininį transportą ir savarankiškai gabenti didesnių gabaritų krovinius yra naudingiau tiek laiko, tiek pinigų prasme. Nuomininkas automobilį išsinuomoja jam tinkamu laiku, todėl jam nereikia prisitaikyti prie transporto įmonės darbo grafiko. Jo patirti mokesčiai susiję tik su nuomos mokesčiu už nuomą ir sunaudotą kurą. Dėl to, kad visas su krovinių transportavimu susijusias veiklas jis atlieka pats, jam nereikia papildomai mokėti transporto įmonės darbuotojams.

Trumpalaikės nuomos pranašumai yra šie:

  • galimybė išsinuomoti automobilį nustatytam laikotarpiui,
  • pilni draudimo paketai,
  • jokių papildomų mokesčių,
  • automobilio aptarnavimas ir priežiūra yra atsakingi automobilį nuomai siūlančios įmonės.

Nuomos kaina

Krovininio mikroautobuso nuoma – vis populiaresnis sprendimas, todėl kainos tampa itin konkurencingos. Prieš renkantis konkretų modelį, verta palyginti kelių nuomos įmonių siūlomas išlaidas. Kainos gali skirtis iki 50 proc. Kainai įtakos gali turėti automobilio dydis, nuomos data, maršruto ilgis ir papildomi sprendimai.

Kokį automobilį išsinuomoti persikraustymui?

Nuomodamiesi krovininį automobilį turėtumėte atsižvelgti į:

  • transporto priemonės techninė būklė,
  • automobilio talpa ir matmenys,
  • komplektacija: sezonui pritaikytos padangos arba transportavimo diržai, kroviniui pritvirtinti,
  • pasirinktinai: automobilio markė.

Profesionalioje automobilių nuomos įmonėje galite gauti ekspertų patarimus dėl važiuojančio autobuso dydžio, įrangos ar markės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *