Home > Logistikos įmonės > Logistinių centrų teritorijų priežiūra

Logistinių centrų teritorijų priežiūra

suoliukai ,siuksliadezes

Infrastruktūros ir aplinkos detalės, tokios kaip lauko suoliukai, šiukšliadėžės ar lauko gėlių vazonai yra aktualios ne tik miestui ir jo aplinkai. Šis klausimas labai aktualus ir didelėms bendrovėms, ypatingai logistikos centrams, kurių teritorija apima didelį plotą. Reikalinga išspręsti ne tik aikštelių, įvažiavimų į teritoriją klausimus, tačiau apgalvoti ir poilsio zonas. Kaip teigia miestui.lt atstovai, kurie prekiauja betoniniais gaminiais, čia taip pat akcentuojamas praktiškumas ir ilgaamžiškumas. Reikalinga, kad visos aplinkos detalės reikalautų kuo mažiau priežiūros, ir betoniniai gaminiai šiuo atveju puikiai tinka.

Logistikos centrų kiemo teritorijoms didžiausias poreikis yra lauko šiukšliadėžės ir suoliukai. Pagal šiuolaikines tendencijas, nemažai įmonių poilsio zonas įrengia ne tik viduje, tačiau ir lauke. Šios zonos pagyvinamos želdiniais, o kad jie reikalautų minimaliai priežiūros, pasitelkiami lauko vazonai. Lauko šiukšliadėžes turi vidinius įdėklus, kurie lengvai išsiima, tai ne tik praktiška, bet ir estetiška.

Norėdami suteikti iš tiesų išskirtinius gaminius, miestui.lt pašnekovas teigia, kad kartais reikia pažvelgti plačiau. Todėl jie gali pasiūlyti net ir futbolo stalą iš betono ar stulpelius, blokuojančius automobilių įvažiavimą į teritoriją. Kadangi betonas lengvai formuojama medžiaga, gaminiai gali būti įvairiausių formų, juos lengva pritaikyti prie bendros pastato ir lauko architektūros. Be to, jie nereikalauja išskirtinės priežiūros, atrodo estetiškai ir neišsiskiria iš bendros aplinkos bei yra ilgaamžiški ir patvarūs.

Taip pat labai gražu, kuomet visi komponentai dera tarpusavyje, o tai kartais suderinti gali būti nelengva. Pavyzdžiui tie, kurie siūlo lauko suoliukus, negali pasiūlyti vazonų gėlėms, o prekiaujantys vazonais, neprekiauja suoliukais ir pan. Pasak miestui.lt atstovų, jiems svarbu kuo daugiau detalių pasiūlyti vienoje vietoje, jos puikiai derėtų ne tik tarpusavyje, bet ir prie aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *