Home > Logistika > Vilkikų stovėjimo aikštelių privalumai

Vilkikų stovėjimo aikštelių privalumai

automatika

Dažnai sunkiasvorių mašinų ir vilkikų vairuotojams jų transporto parkavimas tampa tikru galvos skausmu ir iššūkiu, nes lengvai surasti nemokamą saugomą aikštelę, kurioje būtų laisvos vietos yra beveik neįmanoma. Dėl šios priežasties, vis labiau populiarėja įvairios interaktyvios programėlės, skirtos vairuotojams, norintiems surasti saugias vilkikų stovėjimo aikšteles. O įvairios logistikos kompanijos yra prisijungusios prie elektroninės parkavimo aikštelių Europoje sistemos, kur galima realiu laiku stebėti saugomų parkavimo aikštelių užimtumą, matyti kitų vairuotojų atsiliepimus, reitingus pagal saugumo, komforto ir papildomų paslaugų lygį.

 

Viešose stovėjimo aikštelėse dažnai nėra specialių vietų, skirtų vilkikų parkavimui, o vairuotojai, kuriuos labai riboja darbo laikas, neturi kada tinkamai pailsėti, tai būna priversti stoti vilkikų stovėjimui nepritaikytose vietose, kur nėra jokių garantijų dėl saugumo. Dėl to jie rizikuoja dėl savo krovinio saugumo, sveikatos sutrikdymo, o dažnai ir trukdo eismui.

 

Spaudoje mirga įvairiausi pranešimai, kaip užsienio šalyse vis labiau dažnėja įvairių užpuolimų, kai nesaugomose stovėjimo aikštelėse stovintys vilkikai po nakties yra randami prapjautais šoniniais tentais ir apiplėšti. Dažnai vilkikai kenčia nuo įvairių pakelės plėšikų, kurie subado padangas, nulupa numerius, išmuša langus ar šoninius veidrodžius. Tada tenka vėluoti su pristatymais, atšaukti krovimo darbus, užsakyti remonto ar serviso darbus. Tuomet patiriami nemaži nuostoliai. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis saugomas parkavimo aikšteles.

 

Saugomos vilkikų aikštelės yra puikiai apšviestos, visą parą stebimos video kameromis ir aptvertos tvora. Įvažiavimas į aikšteles yra valdomas automatika ir per atsidariusius vartus stambių gabaritų mašinos ir vilkikai gali lengvai įvažiuoti ir išvažiuoti. Vairuotojai gali manevruoti ir laisvai įvažiuoti per slankiojančius automatinius vartus, nes jie puikiai tinka platiems įvažiavimams. Taip pat ir prižiūrintiems parkavimo aikštelę administratoriams yra lengviau automatiškai valdyti eismo srautus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *