Home > Siuntų gabenimas > Ką daryti, kad siuntos nepasiklystų?

Ką daryti, kad siuntos nepasiklystų?

Siuntos iš užsienio ir siuntos į užsienį dažnai pasiklysta. Nors tai neišvengiama, galite imtis veiksmų, kad sumažintumėte vėlavimo ir siuntų praradimo riziką. Net ir tai įvykus, įmanoma išlaikyti gerus santykius su klientais.

Nuo etiketės atspausdinimo iki tol, kol ji patenka į kliento rankas, galite imtis veiksmų, kad išvengtumėte pamestų ar pavogtų paketų. Tai apima patikrinimą, ar etiketės keliauja į teisėtą vietą, siuntimą paprastoje pakuotėje, siuntinio draudimo pasirinkimą ir bendravimą su klientu.

Kad pristatymas būtų sklandus, turite pasirinkti, kurie būdai geriausiai apsaugo jūsų pakuotes, kad būtų didesnė tikimybė, kad jie saugiai atgabentų. Štai ką mes rekomenduojame.

Tinkamos ir tikslios siuntimo etiketės

Užtikrinimas, kad siuntinys pasiektų paskirties vietą, prasideda nuo reikalavimus atitinkančios ir tikslios siuntimo etiketės. Daugelyje siuntimo etikečių yra:

Grįžimo ir paskirties adresai;
Pakuotės svoris;
Siuntimo klasė;
Stebėjimo numeris su atitinkamu brūkšniniu kodu;

Be šios informacijos siuntinys, pasimetęs, gali nerasti kelio atgal pas siuntėją ar gavėją. Taip pat atkreipkite dėmesį į etiketės detales, kad išvengtumėte dviprasmybių. Jei dėžutę naudojate pakartotinai, įsitikinkite, kad ankstesnė etiketė buvo pašalinta. Jei kelionės tikslas yra butas arba biurų pastatas, įtraukite visus būtinus komplekto numerius arba garsinio signalo kodus, kad kurjeris galėtų užbaigti pristatymą.

Adreso patvirtinimas

Rašybos klaidos, trūkstami adreso numeriai ir neteisingi pašto kodai gali apsunkinti pristatymą. Tačiau prieš išsiunčiant siuntinį galima patikrinti adreso teisėtumą.

Paprasta pakuotė

Išvenkite pakuotės vagystės naudodami paprastą, rudą pakuotę ir etiketę, kuri neatskleidžia, kokios prekės gali būti viduje. Logotipai, ryškios spalvos ir kitos reklamos priemonės tik dar labiau suvilios pasisavinti Jūsų siuntą. Turinys bus paslėptas sumaišius su kitomis standartinėmis pakuotėmis, taip bus mažesnė pagunda pasisavinti prekes.

Daugiau apie siuntas užsienyje galite skaityti nuorodoje: http://www.manokompasas.lt/2020/01/pasaulio-naujienos/saugi-ir-greita-siunta-uzsieni-ka-svarbu-zinoti/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *