Home > Logistikos paslaugos > Kaip apskaičiuoti, kiek jums kainuos siunta?

Kaip apskaičiuoti, kiek jums kainuos siunta?

Dažnai norėdami siųsti siuntą, jaučiame truputį stresą nežinodami kiek jos siuntimas mums kainuos. Labai sunku iš anksto įvertinti kiek kainuos siuntimo paslauga, jei mūsų to klausia kiti žmonės, kai nori iš mūsų kažką įsigyti ir prašo jiems išsiųsti užsakymą. Todėl kurjerių siuntų tarnyba siuskpigiau.lt rekomenduoja naudotis patogia ir itin paprasta siuntų pristatymo kainų skaičiuoklę, kuri jums padės labai tiksliai sužinoti siuntimo kainą ir sutaupyti savo laiko.

Šia skaičiuokle naudotis yra labai paprasta, nes viskas, ką jums reikia žinoti – siuntos svoris, matmenys bei gavėjo adresas. Būkite atidūs nurodydami siuntos duomenis sistemoje – reikalingi labai tikslūs išmatavimai (net 0,5 cm tikslumu), taip pat pasirinkite teisingo tipo pakuotę – nuo to priklauso siuntinių kainos. Jums suvedus šią informaciją, bus nedelsiant pateikiamas patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių sąrašas ir jų siūlomos siuntų kainos.

Kurjerių siuntų tarnyba siuskpigiau.lt, bendradarbiauja su kitomis žinomomis Lietuvos ir užsienio kurjerių tarnybomis: DHL, TNT, VENIPAK, OMNIVA, GLS, todėl pasirinkimas tikrai yra platus.

Šia siuntų kainų skaičiuoklė yra naudinga tiems, kuriems dažnai tenka siųsti įvairias siuntas į užsienį ir po visa Lietuvos teritoriją. Jūs galite tiksliai sužinoti kainas ir jas įtraukti į savo prekių pristatymo kainyną, jei užsiimate mažmenine prekyba. Taip pat įvedę siuntos kodą į sistemą, galėsite patogiai sekti siuntos kelio informaciją ir nesukti galvos, kad ji kur pasimes.

Viską teisingai užpildžius jums tereiks apmokėti siuntimo paslaugą ir ant pakuotės užklijuoti elektroniniu paštu gautus ar iš svetainės parsiųstus siuntos dokumentus bei laukti https://www.siuskpigiau.lt/ kurjerio. Negaiškite savo brangaus laiko ir naudokitės kurjerio paslaugomis, kuris paims jūsųs siuntą iš jums patogios vietos: darbo ar namų, jums patogiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *