Home > Krovinių pervežimas > Kaip pervežti medieną po miško kirtimų?

Kaip pervežti medieną po miško kirtimų?

Miško ruoša yra neatsiejama daugelio įmonių darbo dalis. Visas procesas, visų pirma, turėtų būti efektyvus ir kuo sklandesnis, bei tuo pat metu saugus. Medžių kirtimas, priklausomai nuo poreikių, siejamas su mechanine arba rankine medienos ruoša. Vienas iš svarbiausių viso proceso elementų – medienos gabenimas iš miško. Šiuo tikslu būtina naudoti specializuotas mašinas.

Kokia įranga reikalinga vežant medieną iš miško?

Pradžioje verta atkreipti dėmesį į tai, kad medienos gabenimas iš miško pasižymi viena krovinių srauto kryptimi. Praktiškai tai reiškia, kad ji skirstoma į medienos slydimą, kuris vykdomas iš kirtavietės į saugyklą, ir medienos eksportą, t.y., transportavimą iš sandėliavimo vietos į perdirbimo aikštelę ar sandėlį.

Norint transportuoti medieną, būtina naudoti specializuotą įrangą. Esmė ta, kad ji turėtų būti pakrauta naudojant mašinas, turinčias ilgo nuotolio ir tvirtus griebtuvus. Tokios techninės priemonės leidžia efektyviai ir saugiai transportuoti nupjautus medžius, o vėliau juos krauti į transporto priemonių puspriekabes, kurios yra tinkamai pritaikytos medienai vežti.

Kas gali vežti medieną ir ką dar reikėtų nepamiršti?

Medienos pakrovimas ir transportavimas – tai žinių, patirties ir tikslumo reikalaujanti veikla. Priešingu atveju lengva patekti į avariją. Būtent todėl medienos gabenimą iš miško geriausia patikėti komandai, kuri su tuo užsiima kiekvieną dieną – https://miskobrolis.lt/misko-traukimas/. Aukštą kvalifikaciją turintys patyrę darbuotojai – greito užsakymo įvykdymo garantija. Labai svarbu, kad naudojamos transporto priemonės būtų reguliariai tikrinamos.

Gabenama žaliava turi būti tinkamai sutvarkyta ir pritvirtinta taip, kad nekeltų grėsmės ir būtų pristatyta nepažeista. Vairuotojo patirtis taip pat labai svarbi. Ne visada medienos transportavimas vyksta palankiomis oro sąlygomis. Esant tokiai situacijai, operatoriai turi saugiai vairuoti transporto priemones ir naudoti papildomas apsaugos priemones, kad vežama medžiaga nesušlaptų ar nebūtų papildomai mechaniškai pažeista. Tam tikrai padės tinkama įranga ir įgūdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *