Home > Sandėliavimas > Komercinių patalpų apšvietimo sprendimai

Komercinių patalpų apšvietimo sprendimai

Didelėse erdvėse- sandeliuose, gamybos patalpose, angaruose, požeminėse automobilių parkinguose aktualu taupyti elektros energiją. Šiuolaikinėse sandėliavimo ir gamybinėse patalpose naudojamas šviesos diodų technologijos apšvietimas. Šios technologijos efektyvumas daug didesnis lyginant su tradiciniais apšvietimo šaltiniais. Efektyvūs šviesos valdymo sprendimai yra tie, kurie prisitaiko prie esamos situacijos ir šviečia ten, kur reikia ir tiek , kiek reikia.

Būvio davikliai

Būvio davikliai, paremti aukšto dažnio mikrobangų judesio jutiklių technologija. Jie nuolat stebi patalpą ir vertina, ar joje yra judančių objektų: žmonių ar transporto priemonių. Tinka labai aukštoms, net iki 15m aukščio luboms.

Dienos šviesos davikliai

Dienos šviesos davikliai- vertina natūralų patalpos apšvietimą ir atitinkamai sumažina dirbtinio apšvietimo galingumą. Šis sprendimas taip pat leidžia valdyti keletą šviestuvų grupių, esančių ant skirtingų elektros grandinių, naudojant radijo signalo technologiją. Toks sprendimas puikiai tinka tokioms vietoms, kaip požeminės parkavimo aikštelės. Egzistuoja galimybė pasirinkti švietimo laiką, nuo 2 sekundžių iki 30 min. Papildoma funkcija leidžia pasirinkti budėjimo rėžimą. Šiuo režimu sistema po tam tikro laiko pereis į žemo apšvietimo režimą ir tik tada visiškai išsijungs. Ši sistema yra ypač patogi siekiant didesnio patalpų energetinio efektyvumo, kuomet vietoje senų šviestuvų yra pakabinami LED šviestuvai. Norint įdiegti šiuos apšvietimo valdymo sprendimus, nereikia vedžioti ilgų valdymoo kabelių ar programuoti bendros centrinės valdymo stoties. Visas programavimas atliekamas nuotoliniu valdymo pulteliu, o atvirose patalpose signalas gali keliauti iki 100 metrų atstumu.

LED šviestuvai

LED šviestuvai- tai ekonomiški, taupus ir ilgaamžiai šviesos šaltiniai, https://www.lempa.lt/tema/led-sviestuvai/ kurie užtikrina mažas elektros energijos sąnaudas. LED apšvietimo sprendimai universalūs, juos galima pritaikyti bet kokioms reikmėms- biure, pramoninėse patalpose, pastatų apšvietimui bei kurdami namų erdvę. LED šviestuvai puikiai pritaikomi lauko, parduotuvių, vitrinų, sandėlių apšvietimui, jie gali būti montuojami su judesio davikliais.

LED lubų šviestuvai ir LED panėlės

Led lubų šviestuvų ir LED panėlių pagrindiniai skirtumai: lubiniai įmontuojami šviestuvai dažniausiai yra masyvesni, ryškesnių spalvų ir įdomesnių formų, o panėlės- labiau neutralios ir praktiškai nepastebimos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *