Home > Transporto priemonės > Kur pirkti geras padangas internete?

Kur pirkti geras padangas internete?

Padangų pirkimas dažnai tampa ne pačia maloniausia užduotimi. Reikiamų parametrų, geriausio kainos ir kokybės santykio padangų paieškos užima ne mažai laiko ir reikalauja kantrybės. Tad vis dažniau padangos įsigyjamos internetu. Kur nusipirkti geras padangas neišeinant iš namų? Pasinaudokite mūsų patarimais!

Internetinės parduotuvės

Internetinės parduotuvės, kurių pasiūloje yra automobiliams skirtos prekės yra bene greičiausias ir patogiausias būdas įsigyti geras padangas internetu. Dažniausiai tereikia pasinaudoti internetinės parduotuvės paieškos filtrais ir rasite jums tinkamiausią variantą. Atidžiai pasirinkite ne tik padangų rūšį, bet ir atkreipkite dėmesį į kitus parametrus, tokius kaip padangų skersmuo, sukibimas, aukštis.

Padangos tiesiai iš gamintojo

Internetu padangas galima įsigyti ir tiesiai iš gamintojo. Tiesa, ne visi sertifikuoti padangų gamintojai suteikia šią galimybę, o kai kuriais atvejais iš jų įsigyti padangas galima tik dideliais kiekiais. Jei vis dėlto rasite jums priimtiną variantą ir norėsite užsisakyti padangas iš užsienio šalies gamintojo, žinokite, kad prekės pristatymo gali tekti laukti ilgai. Taip pat nepamirškite įvertinti siuntimo išlaidų. Dažniausiai padangų pirkimas iš gamintojo garantuoja kokybišką prekę, tačiau yra labai brangus.

Autoservisų internetinės svetainės

Kai kurie autoservisai suteikia galimybę jų internetinėje svetainėje nusipirkti reikiamas padangas. Šiuo atveju galima užsisakyti ir padangų montavimo paslaugas tame pačiame servise. Šis pasirinkimas naudingas tiems, kurie ketina apsilankyti autoservise dėl padangų montavimo. Tiesa, kartais šiose svetainėse padangų pasirinkimas yra mažesnis, nes pagrindinė servisų paskirtis yra remonto ar montavimo paslaugos, o ne kuo platesnė prekių pasiūla.
Tinkamiausią padangų pirkimo internetu variantą pasirinkite atsižvelgiant į savo poreikius ir galimybes. Bet kuriuo atveju svarbu rinktis patikimą pardavėją ir kokybišką produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *