Home > Valdymo sistemos > Nagų lakų brendai Lietuvoje

Nagų lakų brendai Lietuvoje

nagu lakai kinetic

Šylant orams vis dažniau moterų nagai pražysta įvairiausiomis lakų spalvomis. Juk sakoma rankos išduoda moters amžių, todėl dažna joms skiria ypatingą dėmesį. O ir pačiai smagu pasidžiaugti nepriekaištingu manikiūru.

 

Renkantis nagų laką svarbu kiekvienai, kad lakas lygiai padengtų nago plokštelę, greitai džiūtų ir ilgai laikytųsi, nepriklausomai nuo to ką veikiame. Tačiau kol tokį laką atrandame, tenka išbandyti ne vieną nagų lako brendą.

 

Kokie gi nagų lakų brendai populiariausi Lietuvoje?

 

Daugybė grožio prekių parduotuvių tiek internete, tiek ir prekybos centruose siūlo didžiulį pasirinkimą skirtingų gamintojų lakus, dar didesnė gausa jų spalvų pasirinkimo. Kaipgi rasti tą vienintelį?

 

Kinetic lakas plačiai paplitęs profesionalių manikiūro meistrių tarpe. Tai lakas, kuris greitai džiūva, išsilaiko iki dešimties dienų, gražiai dengia nagą. O iš gausios 250 spalvų paletės tikrai išsirinks net išrankiausia moteris. Kinetic lakas atrodo, kaip gelinis, tačiau jam nereikalinga UV/LED lempos. Jei laką padengsite to pačio gamintojo viršutiniu sluoksniu rezultatas tikrai nenuvils, jis apsaugos laką nuo susibraižymo, o Kinetic lakas ant nago laikysis ilgiau.

 

OPI firmos lakai. Gamintojas žada, kad manikiūras išliks nepriekaištingas iki vienuolikos dienų, o išvaizda primins gelinį lakavimą. Gausus spalvų pasirinkimas, leis moteriai pasirinkti kelias populiariausias sezono spalvas iš karto.

 

Spa rituals – tai lakas, kuris ne tik suteikia spalvą, bet ir maitina nagų plokštelę.

 

Kinetic lakas, OPI ar kiti, kad ir kurį pasirinksite išbadyti, rankomis rūpinkitės visus metus, bet kuriuo sezonu. Tuomet manikiūras su pamėgtomis prekėmis atrodys dar efektyviau ir bus paprasčiau prižiūrėti. Nuolatinis nago formavimas, odelių priežiūra, rankų odos drėkinimas ir maitinimas, neatsiejama kasdienio namų SPA dalis.

 

Tačiau, kad ir kokį gamintoją pasirinksite – Kinetic lakas, Spa Rituals, svarbu naudoti ir viršutinį nagų lako sluoksnį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *