Home > Logistika > Kaip vyksta ekspedijavimas?

Kaip vyksta ekspedijavimas?

Kas yra ekspedijavimas? Krovinių ekspedijavimas reiškia valdymo koncepciją, pagal kurią prekės nustatomos gabenti įvairiomis transporto priemonėmis. Tam įmonei ar asmeniui (ekspeditoriui) pavedama valdyti visus atitinkamo transporto proceso logistinius ir organizacinius aspektus. Taip pat žinomas kaip ekspeditorius, ekspeditorius (arba ekspeditorius) užtikrina, kad gabenimas būtų užtikrintas kaip planuota. Remiantis muitinės taisyklėmis ir tarptautiniais mainais, jie privalo vykdyti administracinius įsipareigojimus. Finansų ir pardavimų valdymas yra dalis jų prerogatyvų atliekant užduotis.

 

Ekspedijavimas kas tai per principas? Ekspedijavimo principas pagrįstas sklandžiais mainais ir transportu, be kliūčių ar laikinų pertrūkių dėl valdymo problemų. Pažymėtina, kad persiuntimas apima ir ginčų valdymo draudimo polisų pasirašymą. Ekspedijavimo ypatumai: 5 pagrindinės taikymo sritys Prekėms gabenti reikalingos kelios transporto priemonės. Transportas vyks nacionaliniu arba tarptautiniu mastu: pasauliniams mainams reikalingos importo-eksporto žinios. Reikalinga visapusiška transporto proceso priežiūra: administracinė, finansinė, teisinė, komercinė ir muitinė. Logistinis įgyvendinimas apima transporto būdų pasirinkimą: jūrų, kelių, geležinkelių ar oro.

 

Ekspedijavimas – tai bet kokių transporto suvaržymų numatymas, gebėjimas prisitaikyti prie situacijos ir valdyti nenumatytus įvykius bei ginčus. Todėl norint užtikrinti optimalias sąlygas prekiaujant prekėmis, būtina reguliariai arba realiu laiku stebėti. Nors jų požiūris ir užduotys yra gana panašūs, yra dviejų tipų ekspeditoriai. Jų statusas keičiasi atsižvelgiant į tai, kaip į juos kreipiamasi, ir nuo sutarties sąlygų, kurios juos įpareigoja siuntėjui arba gavėjui. Laivais nedirbantis vežėjas pasirašė įgaliojimo sutartį su savo klientu. Ekspeditorius savo darbą grindžia komiso sutartimi. Pagrindinis skirtumas yra jų teisinės atsakomybės. Komitetas turi vykdymo pareigą. Laivais nedirbantis vežėjas yra daugiau tarpininkas. Jie turi dėti visas pastangas, tačiau jų statusas suteikia jiems daugiau lankstumo paslaugų kokybės atžvilgiu. Pavyzdžiai ir praktinis pritaikymas. Kad klientams būtų užtikrintas efektyvus persiuntimas, ekspeditorius turi sukurti failą su visais eksporto dokumentais. Tai bus įrodymas, kai jie pateikiami muitinei. Į failą turi būti įtraukta:

Prekių kilmės sertifikatas: sertifikuotam subjektui kontroliuojant, eksportuotojas užpildo dokumentą, kad užtikrintų atsekamumą; Pakuočių sąrašas: su tarptautine prekyba susijęs dokumentas. Jame pateikiamos visos prekių nuorodos ir jų ypatybės (svoris, pakuotė ir kt.) pagal komercinę sąskaitą; Komercinė sąskaita faktūra; Važtaraštis: tai krovinio ir vežėjo parengta ir priimta vežimo sutartis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *